چهارشنبه, 19 ارديبهشت 1397 ساعت 12:24

بودجه بندی مرحله نیمه نهایی لیگ علمی پایا مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(71 رای‌ها)

مرحله نیمه نهایی یازدهمین دوره لیگ علمی بین المللی پایا پنج شنبه 20اردیبهشت ماه 97 با حضور راه یافتگان و منتخبین مرحله اول برگزار خواهد شد. لیگ علمی بین المللی پایا شامل سه مرحله مقدماتی، نیمه نهایی و نهایی می باشد که مرحله نهایی آن به صورت متمرکز  برگزار خواهد شد.

گفتنی است قالب آزمون نیمه نهایی در رشته های مختلف همچون مرحله قبل می باشد و در رشته های علوم پایه، کامپیوتر، ریاضی، تجربی و انسانی شامل سه بخش پیش آزمون، سوالات عمومی و سوالات اختصاصی است.

پیش آزمون به محتوای  آموزشی ای اطلاق می شود که در زمان آزمون در اختیار گروه ها قرار داده می شود. هر یک از اعضای گروه مسئولیت مطالعه یکی از پیش آزمون ها را بر عهده دارد. سرعت یادگیری، قدرت انتقال و تعامل و کارگروهی از اهدافی است که این پیش آزمون ها به دنبال دارند. در ادامه پس از مطالعه پیش آزمون ها گروه باید به سوالات عمومی که از محتوای کتاب درسی، منابع معرفی شده و پیش آزمون های مقدماتی طراحی شده را پاسخ دهند و در نهایت بایستی به سوالات اختصاصی مطرح شده از محتوای پیش آزمون ها  پاسخ دهند.

شایان ذکر است جهت آماده سازی دانش آموزان برای مرحله نیمه نهایی منابع آموزشی، فیلم آموزشی، نمونه سوال و پیش آزمون های مقدماتی بر روی سامانه آموزش مجازی http://paya.pishtazlms.ir/ بارگذاری شده که گروه بایستی با استفاده از کد ملی سرگروه وارد سامانه شده(کد ملی سرگروه هم به عنوان نام کاربری و هم رمز عبور محسوب می شود)و از محتوای ارایه شده  در آن جهت آشنایی با سبک سوالات و محتوای آزمون استفاده نماید.

جهت دریافت بودجه بندی مرحله نیمه نهایی یازدهمین دوره  لیگ علمی بین المللی پایا اینجا کلیک نمایید.

جهت دریافت همراه با پیشگامان لیگ علمی پایا اینجا کلیک نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به کانال  https://t.me/payaleague بپیوندید.

بازدید: 6867 بار

Back to top