پنج شنبه, 14 تیر 1397 ساعت 16:38

اطلاعیه شماره 2 مرحله نهایی مطلب ویژه

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

قابل توجه گروه های راه یافته به مرحله نهایی 

همان طور که در اطلاعیه های قبلی اعلام گردید گروه های راه یافته در مردادماه به صورت متمرکز در شهر تهران به رقابت خواهند پرداخت.

☑️قالب برگزاری آزمون در رشته های مختلف متفاوت می باشد که برای هر رشته در اطلاعیه های بعدی به طور جداگانه و مفصل به تشریح آن خواهیم پرداخت.

☑️جوایز چالش های فکری و پژوهشی به صورت مجزا اهدا خواهد شد.

☑️ چالش های قضاوت به صورت مناظره بین گروه های موافق و مخالف انجام می پذیرد و در چالش رمز گشایی امتیاز به گروهی تعلق می گیرد که سریعتر به حل سوال دست یابد و در یک فرآیند حذفی گروه برگزیده مشخص می گردد.

☑️دانش آموزان رشته های پژوهشی حتما بایستی طرح خود را طبق دستورالعمل اعلامی در روز اول مسابقات در حضور هیات داوران ارایه نمایند. لازمه اصلی حضور گروه های راه یافته در رشته پژوهشی ارایه طرح پژوهشی است.

☑️خبر ویژه برای رشته های پژوهشی: با بررسی هیات داوران علاوه بر گروه های راه یافته به مرحله پایانی ؛ 7 تیم نیز باتوجه به طرح ویژه و امتیاز مناسبی که در روند پژوهشی کسب نمودند نیز به مرحله نهایی راه می یابند.

☑️در استان هایی که نماینده ای در مرحله نهایی ندارند گروه هایی که در مجموع استان بالاترین امتیاز را کسب نموده اند به مر حله نهایی راه می یابند.

☑️گروه های منتخب جهت استفاده از محتوا و منابع آموزشی از چهارشنبه 20 تیرماه می توانند با استفاده از کد ملی سرگروه( به عنوان شناسه کاربری و رمز عبور) به سامانه paya.pishtazlms.ir  مراجعه نمایند. کلاس های آنلاین نیز از هفته آخر تیرماه برگزار می گردد.

☑️ دستورالعمل و نحوه برگزاری چالش های رمز گشایی در روز آزمون اعلام می گردد.

☑️ گروه های پژوهشی برای پاسخ به یکی از سوالات آزمون مرحله نهایی باید میزی را قبل از حضور در مرحله نهایی طبق دستورالعمل بسازند.

جهت مشاهده دستورالعمل پژوهشی ویژه رشته های پژوهشی دوره اول و دوره دوم اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت چالش های فکری رمز گشایی ویژه رشته های علوم پایه، کامپیوتر و برنامه نویسی و علوم ریاضی اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده چالش رشته علوم تجربی اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده چالش علوم انسانی اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده 7 تیم پژوهشی راه یافته به مرحله پایانی (علاوه بر 8 تیم برتر کشورِی) اینجا کلیک نمایید.

جهت دریافت بودجه بندی لیگ علمی بین المللی پایا اینجا کلیک نمایید.

بازدید: 1369 بار

Back to top